Українська дивізія «Галичина»: Історія у світлинах від заснування у 1943 р. до звільнення з полону 1949 р.

/ історична
альбом
Українська дивізія «Галичина»: Історія у світлинах від заснування у 1943 р. до звільнення з полону 1949 р.
Опис:
Боротьба українського народу у Другій світовій війні й досі трактується крізь призму совєтських стереотипів. Затиснені в лещата двох імперій — комуністичної і нацистської — українці прагнули здобути свою державність і використовували для цього всі можливості. В альбомі «Українська дивізія «Галичина», що є першим таким виданням в Україні, вміщено фотографії, які відображають долі вояків Дивізії та шлях, що його вони пройшли. Альбом допоможе читачеві сформувати неупереджене уявлення про боротьбу українскього народу в роки Другої світової війни.
Видання викличе інтерес у істориків, політологів та всіх, хто хоче знати правду про героїчні сторінки української історії.

Українська дивізія «Галичина»: Історія у світлинах від заснування у 1943 р. до звільнення з полону 1949 р. — Львів: ЗУЦКР, 2009. — 256 с.
ISBN 978-966-1518-19-2

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Люди Свободи В ефіри — пісня (Твори з репертуару хору українською радіо) Арії та ансамблі українських опер. Випуск 2 Білі троянди (Вокальні твори на слова Р. Братуня) Закарпатські народні пісні Вибрані арії та дуети для співу з супроводом фортепіано

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.