Українське сакральне мистецтво: традиції, сучасність, перспективи

/ релігія
стаття
Українське сакральне мистецтво: традиції, сучасність, перспективи
Опис:
Матеріали міжнародної наукової конференції (Львів, 4-5 травня 1993 р.)

У збірнику вміщено матеріали конференції, на якій порушено низку питань у галузі українського сакрального мистецтва, його історії, схоронності та перспектив вивчення, розвитку і популяризації.
Матеріали зацікавлять всіх, хто бажає знати минуле нашого краю, його духовність як взаємозв’язок релігії, християнської моралі і художнього творення.
Друкується за ухвалою конференції.

ISBN 5-7707-6682-4

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.