В. Чорновіл – шеф-редактор газет «Час-Time» та «Час»

/ наукова
стаття
Опис:
В. Чорновіл – шеф-редактор газет «Час-Time» та «Час» // Українознавство. – 2012. – № 1. – С. 206–210.

У статті йдеться про громадсько-політичну газету «Час-Time», що була одним з найпопулярніших національно-демократичних видань України 1990-х років. Висвітлено причини та особливості її створення, обрання назви, тематику публікацій, періодичність виходу та географію поширення. Досліджено діяльність В. Чорновола як засновника і шеф-редактора щодо формування редакційного колективу, ведення редакційної політики газети, підготовки «Колонки редактора». Звернуто увагу на проблеми, які доводилося долати В. Чорноволу та редакції газети задля її регулярного виходу. Розглянуто також роль і значення «Час-Time» в інформаційному просторі України 1990-х років.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 3 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 5 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 1 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 6. Книга 2 Українська козацька держава: витоки та шляхи історичного розвитку. Випуск 7

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.