Віктор Петров: науковець та розвідник у післявоєнній Німеччині (1945–1949)

/ історична
стаття
Опис:
Андрєєв В. М. Віктор Петров: науковець та розвідник у післявоєнній Німеччині (1945–1949) / В. М. Андрєєв // Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету. - 2014. - Вип. 41. - С. 224-229

Висвітлено маловідому сторінку інтелектуальної біографії визначного українського вченого-
гуманітарія та письменника В. Петрова. Автором проаналізовано творчу діяльність інтелектуала в
1945–1949 рр. Зокрема розглянуто період його перебування в післявоєнній Німеччині (1945–1949), у
таборах «переміщених осіб» – діяльність як ученого, організатора науки, викладача, популяризатора
надбань української культури в середовищі української еміграції. Також приділено увагу й розвідницькій
місії В. Петрова.
Ключові слова: Віктор Петров, інтелектуальна біографія, вчений, викладач, розвідник.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.