Володимир-Волинський укріплений район: «локальні невдачі» великої поразки

/ історична
стаття
Опис:
Володимир-Волинський укріплений район: «локальні невдачі» великої поразки // Вісник Черкаського університету. Серія: Історичні науки. – Черкаси: Черкаський національний університет імені Тараса Шевченка, 2014. – № 9(302)

Проаналізовано та розкрито деякі аспекти будівництва та підготовки Володимир-
Волинського укріпленого району до бойових дій. Реконструйовано хід бойових дій у смузі
Володимир-Волинського укріпленого району в червні 1941 р.
Ключові слова: Володимир-Волинський укріплений район, дивізія, полк, прикордонний
загін, гарнізон, Західний Буг, вузол оборони

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.