З досвіду побудови виставки «Книгозбірня Національного музею історії України: історія та колекції» (2019)

/ наукова
стаття
Опис:
Науковий вісник Національного музею історії України. Збірник наукових праць. Випуск 6. – Київ, 2020.


У публікації узагальнено досвід побудови в Національному музеї історії України виставки “Книгозбірня НМІУ: історія та колекції”, яка почала діяти 9 листопада 2019 р.: відбір у бібліотеці НМІУ друкованих видань – експонатів майбутньої виставки, їхня наукова атрибуція, робота з довідковою літературою; створення наукової концепції та тематико- експозиційного плану; написання текстів етикетажу, восьми банерів, авторської екскурсії, експлікацій до залу й дев’яти вітрин; фотофіксація друкованих видань бібліотеки НМІУ для створення макетів банерів та відеофільму; розробка сценарію науково-довідкового відеофільму для транслювання під час роботи виставки. Як додатки, наведено перелік експонатів виставки та їхні лаконічні описи.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.