З історії поширення ремісничої назви маляр та її варіантів у польській і східнослов’янських мовах

/ наукова
стаття
Опис:
Пиц Т. З історії поширення ремісничої назви маляр та її варіантів у польській і східнослов’янських мовах / Т. Пиц // Українська мова. - 2009. - № 1. - С. 104-108

Публікація є ще однією спробою автора визначити діалектні основи для запозичених
з німецької мови лексем на основі зіставлення та аналізу результатів досліджень з іс-
торії німецьких діалектів і доступних пам’яток польської, української, білоруської і ро-
сійської мов.
Ключові слова: термінологія, форми фіксації, міжмовні контакти, германський
діалект.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.