Закон України "Про прокуратуру". Науково-практичний коментар станом на 15.01.2017

/ Паперові книги
право. юриспруденція нормативно-правові акти закони, постанови
Закон України "Про прокуратуру". Науково-практичний коментар станом на 15.01.2017
Опис:
Даний науково-практичний коментар Закону України «Про прокуратуру» дає повне і практичне тлумаченням чинного законодавства України Авторами враховані законодавчі зміни, які були внесені станом на 15.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Закон України "Про державний земельний кадастр". Станом на 12 серпня 2011 Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність". Станом на 22 квітня 2016 р. Закон України "Про виконавче провадження". Станом на 5 травня 2016 р. Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції". Станом на 22 березня 2016 р. Сімейний кодекс України Короткий довідник юриста 2011. Частина 1

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.