Журнал «Український вісник» (1987–1989 роки)

/ наукова
стаття
Опис:
Журнал «Український вісник» (1987–1989 рр.) // Українознавство. – 2009. – № 3. – С. 204–207.

В статті висвітлено діяльність В. Чорновола зі створення першого українського позацензурного журналу в 2-й половині 1980-х років. Розкрито програмові завдання, які він окреслив для «Українського вісника». Подано інформацію про те, як відбувалося формування редакційної колегії, в яких умовах здійснювалася підготовка і випуск журналу, як «Вісник» вплинув на становлення незалежних українських ЗМІ та активізацію громадськості.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.