Albaruthenica. Студії з історії Білорусі. Том 2

/ історична
стаття
Albaruthenica. Студії з історії Білорусі. Том 2
Опис:
Юрій Мицик. Albaruthenica. Студії з історії Білорусі. Том 2. – Київ, 2018. – 456 с. (Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України; Київська Православна Богословська Академія Української Православної Церкви Київського Патріархату; Український центр досліджень з історії Білорусі).

У цьому другому томі даного видання зібрана частина наукового доробку автора за останні 25 років, а саме ті статті, що стосуються питань історії Білорусі ХІV–ХХІ ст. У них розглядаються переважно питання військо-політичної та церковної історії, також джерелознавства і археографії. Тут наводяться також тексти джерел, виявлених в архівосховищах України та зарубіжних країн, насамперед Польщі, які були надруковані автором або вперше вводяться до наукового обігу.

Видання розраховане на науковців, викладачів вищої та середньої школи, студентів, краєзнавців та всіх, хто цікавиться історією Білорусі, історією українсько-білоруських зв’язків.

ISBN 978-966-02-8458-6.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.