Астрономия за 30 секунд

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос теоретична астрономія
Астрономия за 30 секунд
Опис:
Какая температура на Венере? Как отличить пульсар от переменной звезды и квазара? Вселенная одна или их много? Какое место занимает наше Солнце среди других звезд? Как составляют карту реликтового излучения? И самый главный вопрос: одиноки ли мы во Вселенной? В книге, которую вы держите в руках, даются ответы на эти и другие подобные вопросы.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Правила дорожнього руху України: відповідає офіційному тексту Матеріали та матеріалознавство в автомобільному транспорті Інтенсифікація припливу вуглеводнів у свердловину. Книга 1 Органічна хімія Освоєння свердловин Підземне зберігання газу. Частина 1. Створення підземних сховищ газу

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.