Козацький пращур Миколи Гоголя: гетьман від імені короля Речі Посполитої Євстафій Гоголь

/ історична
стаття
Опис:
Тарас Чухліб КОЗАЦЬКИЙ ПРАЩУР МИКОЛИ ГОГОЛЯ: ГЕТЬМАН ВІД ІМЕНІ КОРОЛЯ РЕЧІ ПОСПОЛИТОЇ ЄВСТАФІЙ ГОГОЛЬ // Краєзнавство. - К.: ТОВ “Видавництво “Телесик”, 2009. - №1. - c.105

У статті змальовано портрет козацького пращура славетного письменника М. Гоголя полковника й наказного гетьмана Євстафія Гоголя.
Ключові слова: Євстафій Гоголь, козацтво, Національно-визвольна війна українського народу ХVІІ століття.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Твори. Том 2. Статті, рецензії, нариси, витупи, листи, автографи, документи «Нова Україна» революційної доби у публіцистиці Олександра Саліковського «Репортаж із заповідника імені Берії» Валентина Мороза як виклик радянській тоталітарній системі «Українські декабристи чи декабристи на Україні?». Рух декабристів очима істориків 1920-х років «Фінляндська Народна Республіка» як більшовицька авантюра 1905 рік на Сумщині (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.