Постаті модерної доби на сторінках часопису «Пам’ятки України: історія та культура» (2009–2015)

/ історична
стаття
Опис:
Іваницька С. Постаті модерної доби на сторінках часопису «Пам’ятки України: історія та культура» (2009–2015) // Олександр Рибалко і суспільно-культурне життя України: Матеріали науково-практичної конференції / Упоряд.: І. Гирич і К. Рибалко. – К.: Колофон, 2016. – 222 с. - С. 101-135.
Зацікавлення конкретними персоналіями, постатями як «першого», так і «другого» ряду на тлі подій «Великої історії», творення відповідних «меморіальних місць», антропонімія міських вулиць у контексті проблеми колективної й національної пам’яті – провідні напрями публікацій на сторінках часопису «Пам’ятки України: історія та культура» у 2009–2015 рр. Як уявляється, саме з 2011–2012 рр. розпочинається новий етап розвитку «Пам’яток України», визначальними чинниками якого є синтез традицій, започаткованих за редакторства Олександра Рибалка, і новаторських ідей та проектів, позначених яскравою індивідуальністю й неповторністю дослідниць-кого стилю шеф-редактора Ігоря Гирича, який очолив журнал 2011 р. Метою статті є проблемно-хронологічний огляд тем і сюжетів, пов’язаних із висвітленням долі письменників, публіцистів, митців, архітекторів, громадсько-політичних і культурних діячів та їхніх впливів у трансформаційних зламах українсько-го світу ранньомодерної й модерної доби.

Доступні формати:

DOC PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.