Суб’єкти партійно-політичного представництва євреїв західноукраїнських земель у транзитивний період

/ історична
стаття
Опис:
Ґілея: науковий вісник. Збірник наукових праць. – К., 2009. – Вип. 25.


З’ясовуються причини і форми прояву окремих типів міжетнічної взаємодії на західноукраїнських землях у транзитивний період через виокремлення політичного дистанціювання фігурантів міжгрупового інтеракціонізму в межах політичних таборів в цілому і політичних партій євреїв Галичини і Буковини. Обґрунтовано тезу про те, що в програмових вимогах єврейських політичних партій превалювали захисні стратегії – і тих, хто прагнув відродження національної держави, так і тих, хто протиставлявся ідеї сіонізму. Зроблено висновок, що єврейські політичні партії, які діяли на західноукраїнських землях, об’єднували сповідування методів захисту прав власної етнічної групи, вимоги фактичного рівноправ’я в політичній і соціальній сферах, врегулювання культурних домагань тощо.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Dokumenty króla Aleksandra Jagiellończyka dotyczące miasta Łucka w zbiorach Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie (пол.) Kobieta – ptak – dusza w archaicznym obrazie świata (пол.) Проект «Україна». Галичина та Волинь у складі міжвоєнної Польщі Польське національне повстання 1830-1831 рр. на Правобережній Україні: від міфів до фактів Пожежа в Холмі і Знесіння Політичні плакат і карикатура як засоби ідеологічної боротьби в Україні 1939-1945 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.